Порядок реєстрації

 

Порядок реєстрації підприємства в каталозі.

 

1 Процедура реєстрації максимально спрощена. Власне, її взагалі нема в звичному розумінні - Ви просто заповнюєте необхідною інформацією форму і відсилаєте нам. Після перевірки надана інформація про Ваше підприємство з'явиться на сайті.

2 Виробники в каталозі розділені на 5 категорій: меблі (дерев'яні, корпусні, м'які), двері,сходи, вітражі, ландшафтний дизайн. Для того, щоб отримати максимальний ефект від реклами на сайті,  добавте підприємство до тієї категорії, яка найбільше співпадає з напрямком Вашого виробництва.

3 Якщо з часом напрямок виробницва зміниться, Ви завжди зможете внести необхідні коррективи використавши ту ж форму, що і при реєстрації.

4 Рекомендуємо вам розміщувати фото  лише СВОїХ  товарів, а не скачаних з інтернету (особливо з водяними знаками інших сайтів). Такі фото,  швидше за все,  не  пройдуть модерацію. Крім того,  свої  світлини, навіть якщо вони і не найвищої якості, викликатимуть більшу довіру потенційних замовників.

5 Обов'язково при реєстрації вказуйте свій e-mail та телефон для контакту та вирішення можливих питань в майбутньому. Ваш e-mail ніколи не буде використаний для спаму.  Проте ми залишаємо за собою право надсилати Вам листи з цікавими (на наш погляд) новинами на сайті.

6 При реєстрації не варто одразу завантажувати всі 36 фото через реєстраційну форму.  Достатньо по одній фотографії на кожну категорію товару . Решту краще  зібрати в папки з назвою категорії та переслати нам на e-mail Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. . Так буде швидше.

7 Якщо у Вас є свій сайт, ми поставимо посилання на нього в обмін на посилання на наш ресурс на сторінці такої ж глибини вкладеності.(на протязі 10 діб від часу реєстрації). Поставте посилання і повідомте адресу сторінки на e-mail Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

8 Сподіваємось, що разом з нами Ви отримаєте більше хороших і, головне, вдячних,  замовників. Упіхів Вам. Переходьте до реєстрації.

.